Inne - Dj Harnaś

Przejdź do treści

Menu główne:

Inne

Przydatne linki
Wszelkie inne rzeczy przydatne do realizacji Waszego wesela marzeń:
Limuzyny RAMON

Firma ta jest liderem branży limuzynowej w Białymstoku oraz jedną z większych firm na Podlasiu. Udostępnia limuzyny z szoferem na wszystkie okazje, jakie tylko istnieją. Warto ich sprawdzić!!
Shake Service 

Cocktail Bar, Obsługa barmańska! Ich oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy chcieliby urozmaicić swoje przyjęcie dzięki kompleksowej obsłudze barmańskiej na najwyższym poziomie! Chcesz zaserwować swoim gościom wspaniale wyglądające drinki? Zadzwoń!!

 
Taste event Bar

Ich głównym celem jest profesjonalna obsługa barmańska wszelkiego rodzaju imprez, uroczystości weselnych, urodzin, rocznic, eventów firmowych, czy po prostu spotkań towarzyskich. Ich zalety to kompleksowe i niezależne działanie, mobilne bary, różnego rodzaju szkło do serwowania drinków, świeże zioła i owoce, dodatki, lód w różnej postaci i przede wszystkim wyszkolony i uśmiechnięty zespół ludzi gotowych podjąć każde wyzwanie. Na szczególną uwagę zasługuje tu również urozmaicenie usług poprzez zaoferowanie fontanny czekoladowej, alkoholowej, słodkiego kącika itp. Polecam!!!

Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez...

 ...zajmuje się dekoracją sal weselnych, dekoracją kościołów, dekoracją światłem, bukiety i butonierki ślubne, dekoracje samochodów oraz podziękowania dla rodziców. Wystarczy, że zapytasz o ofertę, a sam się przekonasz jak prosto jest wszystko upiększyć o najwspanialsze barwy kwiatów i uroczych dodatków. Tu zawsze możesz liczyć na profesjonalną usługę i fachowe doradztwo.
Polecam!!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego